بازدید: 892 بازدید
معرفی 10 هوش مصنوعی ساخت پاورپوینت

در عصر دیجیتال، هوش مصنوعی در حال تحول در نحوه ایجاد و ارائه ها هستند. از ابزارهای هوش مصنوعی برای ساده سازی ساخت، افزایش جذابیت بصری و تقویت تعامل با مخاطبان در ارائه ها می توان استفاده کرد. در این پست ما 10 سایت هوش مصنوعی را معرفی می کنیم که می توانید از آن ها برای ساخت پاورپوینت و ارائه خودتان استفاده کنید.

ابزارهای هوش مصنوعی چگونه در ساخت پاورپوینت ارائه کمک می کنند؟

✅شما می توانید به سادگی متن مورد نظر خودتان را به آن ها بدهید تا بر اساس آن یک پاورپوینت برای شما بسازند.

✅شما می توانید مشخصات برند خودتان مانند آرم، رنگ های برند و فونت های مدنظر خودتان را در عرض چند ثانیه به ارائه اضافه کنید.

✅هوش مصنوعی می تواند اسلایدهای شما را سازماندهی کند تا به شما در گفتن یک داستان کمک کند.

✅این ابزارها دارای قالب های از پیش طراحی شده هستند و شامل کتابخانه های تصویر و فیلم هستند تا ارائه شما جذاب تر شود.

اگر برای پاورپوینت خودتون دنبال قالب های حرفه ای و زیبا هستید، قالب های زیر رو به شما پیشنهاد می کنیم.

قالب پاورپوینت پایان نامه

قالب پاورپوینت مذهبی

قالب پاورپوینت شرکتی

قالب پاورپوینت پزشکی

قالب پاورپوینت مهندسی

قالب پاورپوینت روانشناسی

در ادامه سایت های هوش مصنوعی برای ساخت پاورپوینت را معرفی می کنیم، لطفا نظر خودتون در مورد این سایت ها را برای ما کامنت بگذارید.

1) ساخت پاورپوینت با سایت Gamma

پلتفرم Gamma مبتنی بر هوش مصنوعی است. دارای UI ساده و شیک است که کار را برای کاربران بسیار ساده کرده است. این سایت از زبان فارسی پشتیبانی می کند و بنا به بازخورد کاربران، یکی از سایت های خوب برای ساخت پاورپوینت است. به همین منظور آموزش گام به گام ساخت پاورپوینت با هوش مصنوعی Gamma را در پستی جداگانه منتشر کردیم. این سایت به شما امکان می دهد به راحتی کار ویرایش، ایجاد و به اشتراک گذاری فایل پاورپوینت را انجام دهید. به کمک این ابزار، تنها با یک کلیک می توانید کل ارائه خود را بازسازی کرده و تراز کردن اجزای اسلایدها به صورت خودکار انجام می شود تا از نظر بصری جذاب تر به نظر آید.

گاما با ارائه عناصر تعاملی، تعامل کاربر را افزایش داده است. فراتر از تصاویر ساده، این پلتفرم از محتوای متنوع مانند GIF، فیلم، نمودارها و وب سایت ها پشتیبانی می کند.

قیمت اشتراک:

🟣 استارتر: رایگان

🟣 حرفه ای: در آینده اضافه می شود

ساخت پاورپوینت با هوش مصنوعی Gamma

 

2) سایت Kroma.ai برای ساخت هوش مصنوعی

Kroma.ai از سایر ابزارهای هوش مصنوعی برای ساخت پاورپوینت در این لیست گران تر است، اما یک گزینه رایگان ارائه می دهند که ایده آل بوده و پیش از خرید اشتراک می توان ویژگی های آن را آزمایش کرد. یکی از ویژگی های اصلی این هوش مصنوعی کمک به شما در سازماندهی داده ها با استفاده نمودارها است. همچنین شما به کتابخانه ای از تصاویر، آیکون ها و فیلم ها دسترسی خواهید داشت تا در ارائه خودتان از آن ها استفاده کنید.

قیمت اشتراک:

🟣 اکسپلورر: رایگان

🟣 ویژه: 49.99 دلار در ماه

🟣 شرکتی: 1699 دلار در سال

ساخت پاورپوینت با هوش مصنوعی kroma.io

3) ساخت ارائه با سایت Wepik

Wepik یک نرم افزار آنلاین خلاقانه بر پایه هوش مصنوعی است. خوبی این پلتفرم این است که کاملاً رایگان بوده و کافی است فقط متن را وارد کنید. به کمک این هوش مصنوعی موضوع خود را وارد کنید، یک سبک را انتخاب کنید و اجازه دهید هوش مصنوعی ضمن صرفه جویی در دقیقه های گرانبهای شما، کار سخت را انجام دهد! شما حتی می توانید لحن نوشتار را نیز تغییر دهید. ویژگی های این ابزار عبارت است از کتابخانه ای با قالب های متنوع، کتابخانه ی گرافیکی، تصاویر و آیکون ها، همچنین دسترسی به Freepik و Flaticon

قیمت اشتراک:

🟣 رایگان

ساخت پاورپوینت با سایت wepik

 

4) ساخت پاورپوینت با هوش مصنوعی WonderSlide

سایت wonderslide.com امکان ساخت ارائه به کمک هوش مصنوعی را فراهم می کند. طراح AI در این سایت یک شبکه عصبی است. این سرویس به سرعت طراحی مناسبی را برای ارائه شما پیدا می کند که در عرض چندثانیه می توانید آن را دانلود کنید. به کمک این ابزار، طرح یا رنگ یک اسلاید را با یک کلیک تغییر دهید. هیچ تنظیم غیر ضروری وجود ندارد و ربات همه چیز را برای شما انجام می دهد.

قیمت اشتراک:

🟣 نسخه رایگان 7 روزه

🟣 اکانت ماهانه 10 دلار

🟣 اکانت سالانه 69 دلار

ساخت پاورپوینت با هوش مصنوعی wonderslide

 

5) ساخت پاورپوینت با سایت Slidebean

Slidebean.com یکی دیگر از ابزارهای ساخت ارائه با هوش مصنوعی است که برای افرادی که به ارائه های تجاری نیاز دارند ایده آل است.

قیمت اشتراک:

🟣 پایه: رایگان

🟣 دسترسی کامل: 29 دلار در ماه

ساخت پاورپوینت با ابزار slidebean

 

6) ساخت پاورپوینت با هوش مصنوعی Appypie Design

به کمک سایت Appypie Design مهم نیست که در حال طراحی پست های رسانه های اجتماعی، تبلیغات آنلاین یا طرح های گرافیکی تجاری هستید، حتماً الگوی مناسبی را متناسب با نیازهای خود پیدا خواهید کرد. ویژگی های طراحی Appy Pie با قدرت هوش مصنوعی به شما این امکان را می دهد تا هر جنبه ای از ارائه های خود را سفارشی کنید. متن اضافه کنید، با فونت ها، سبک ها و رنگ های مختلف آزمایش کنید. با استفاده از فناوری هوش مصنوعی (AI) به کاربران این امکان را می دهد تا طرح های خود را به روش های تعاملی استفاده کنند.

قیمت اشتراک:

🟣 4 پروژه رایگان با محدودیت امکانات

🟣 دسترسی نامحدود: 8 دلار در ماه

ساخت پاورپوینت با appypie

 

7) ساخت پاورپوینت با هوش مصنوعی Designs.ai

ابزار Designs.ai چیزی بیش از نرم افزار طراحی گرافیک با هوش مصنوعی است. این ابزار می تواند به کاربران کمک کنند تا فیلم، سخنرانی و ارائه ایجاد کنند. کاربران می توانند با ویژگی DesignMaker، ارائه های خود را ایجاد کنند.

با Designs.Ai، تمام کاری که باید انجام دهید این است که متن خود را به ابزار آن ها وارد کنید سپس این هوش مصنوعی طرح های مختلفی را برای شما ایجاد می کند. علاوه بر این، می توانید با یک کلیک آن ها را ویرایش کنید. به علاوه، شما به میلیون ها طرح و ویدیو برای استفاده در ارائه خود دسترسی خواهید داشت.

قیمت اشتراک:

🟣 پایه: 29 دلار در ماه

🟣 حرفه ای: 69 دلار در ماه

🟣 شرکتی: سفارشی

ساخت ارائه با سایت designai

 

8) سایت Beautiful.Ai برای ساخت پاورپوینت

یکی دیگر از ابزارهای ارائه Beautiful.Ai است. به کمک این ابزار می توانید تعداد دقیقه یا ساعاتی را که صرف ایجاد یک ارائه می کنید، کاهش دهید. لازم نیست عناصر را به صورت دستی ویرایش یا تنظیم کنید. علاوه بر این، Beautiful.ai از قابلیت همکاری و ویرایش گروهی پشتیبانی می کند و به اعضای تیم اجازه می دهد در اسلایدهای کامنت گذاری کنند.

برخی از ویژگی های این ابزار شامل موارد زیر است:

دسترسی به قالب ها، کتابخانه اسلاید و میلیون ها عکس و فیلم برای ارائه خود

محتوای قابل تنظیم

پشتیبانی از نریشن صدا

اشتراک و همکاری

قیمت اشتراک:

🟣 حرفه ای: 12 دلار در ماه

🟣 تیمی: 40 دلار در ماه

🟣 شرکتی: سفارشی

ساخت پاورپوینت با سایت beautifulai

 

9) ساخت پاورپوینت با ابزار هوش مصنوعی Slidesai

سایت slidesai.io از نرم افزار خود در تهیه ارائه های حرفه ای رونمایی کرده است. این نرم افزار به کاربران این امکان را می دهد تا ارائه های خود را با متن یا یک نمای کلی از محتوایی که می خواهند ارائه دهند، آغاز کنند.

این نرم افزار برای ارائه های شخصی و حرفه ای طراحی شده است. این نرم افزار به طور خودکار یک پاورپوینت آماده ارائه از هر متنی آماده می کند. امکان تغییر رنگ و تم و سفارشی سازی فونت را دارید. این پلتفرم به زبان های انگلیسی، اسپانیایی و ژاپنی در دسترس است.

قیمت اشتراک:

🟣 پایه: رایگان

🟣 حرفه ای: 10 دلار در ماه

🟣 ویژه: 20 دلار در ماه

ساخت پاورپوینت با ابزار هوش مصنوعی slideai

 

10) ساخت پاورپوینت با سایت هوش مصنوعی CalssPoint

ClassPoint به عنوان ابزاری طراحی شده برای بالا بردن تجربه کاربری در ارائه پاورپوینت ایجاد شده است. این ابزار به خصوص برای اساتید و معلمان کاربردی است چون یکی از ویژگی های قابل توجه ClassPoint تأکید آن بر تعامل است. با ادغام ابزارهای تخته سفید و نظرسنجی مخاطبان در پاورپوینت، مجریان می توانند به طور فعال شنوندگان خود را درگیر کنند. علاوه بر این، سؤالات تولید شده توسط این هوش مصنوعی، وسیله ای برای یادگیری مخاطبان و ایجاد یک محیط یادگیری پویاتر و مشارکتی تر را فراهم می کند. 

قیمت اشتراک:

🟣 پایه: رایگان

🟣 حرفه ای: 8 دلار در ماه

ساخت پاورپوینت با هوش مصنوعی classpoint.io

 

نظرات و پیشنهادات شما

سایت های زیادی وجود دارند که مبتنی بر هوش مصنوعی بوده و برای ساخت پاورپوینت می توانید از آن ها استفاده کنید. این هوش مصنوعی ها ابزارهای کمک کننده هستند و هنوز به درجه ای از توسعه نرسیده اند که بتوان بدون ویرایش خروجی آن ها، یک پاورپوینت حرفه ای ساخت. یعنی پس از استفاده از آن ها معمولاً نیازمند ویرایش برخی جزئیات هستند. 

در پایان اگر از این ابزارها استفاده کردید، لطفا نظرات خودتان را در مورد سایت های هوش مصنوعی برای ساخت پاورپوینت با ما به اشتراک بگذارید.

ادامه مطلب