بازدید: 446 بازدید
دانلود حاشیه گل برای پاورپوینت

خیلی خوشحالیم که در سایت طرحیکا میزبان شما هستیم. در این پست مجموعه ای جذاب از 40 حاشیه گل برای پاورپوینت را به صورت رایگان آماده کردیم که ابتدا به صورت مختصر مشخصات این طرح ها را توضیح دادیم. مجموعه 40 طرح و پس زمینه گل دار برای پاورپوینت به صورت یکجا و در یک فایل پاورپوینت در ابعاد 16:9 که مناسب انواع صفحه نمایش است، قابل دانلود است. پیش از دانلود می توانید ویدیوی این طرح های گل دار برای پاورپوینت را مشاهده کنید. عکس ها و پس زمینه های گل دار در این مجموعه با کیفیت بالا و سایز مناسب هستند.

پکیج حاشیه و کادر گل برای پاورپوینت

نمایش حاشیه گل برای پاورپوینت

با کلیک روی ویدیوی زیر می توانید مجموعه کادر و حاشیه گل برای پاورپوینت را مشاهده کنید.

دانلود مجموعه کادر گل زیبا

از طریق لینک زیر می توانید این مجموعه را به صورت رایگان دریافت کنید. این مجموعه به صورت یک فایل پاورپوینت که شامل 40 اسلاید است، به صورت یکجا قابل دانلود است.

دانلود پکیج حاشیه گل برای پاورپوینت

علاوه بر این مجموعه در سایت طرحیکا ابزارها و طرح های رایگان دیگری هم قرار دادیم که می توانید به صورت رایگان دانلود کرده و در ساخت پاورپوینت های خود از آن ها استفاده کنید. این ابزارها شامل 250 پس زمینه برای پاورپوینت، 50 اسلاید تشکر و 160 بسم الله الرحمن الرحیم است که به صورت کاملاً رایگان از لینک های زیر قابل مشاهده و دانلود است.

✅ برای مشاهده و دانلود 250 پس زمینه رایگان روی لینک زیر بزنید.

250 پس زمینه برای پاورپوینت

 

✅ 50 اسلاید تشکر زیبا را می توانید از طریق لینک زیر مشاهده و دانلود کنید. 

مشاهده و دانلود 50 اسلاید تشکر برای پاورپوینت

 

✅برای مشاهده و دانلود طرح های بسم الله الرحمن الرحیم از لینک زیر استفاده کنید.

 دانلود 160 طرح بسم الله الرحمن الرحیم

همچنین مجموعه ای زیبا و متنوع از قالب های پاورپوینت آماده را در سایت طرحیکا قرار دادیم. برای مشاهده ی این قالب ها می توانید روی لینک زیر کلیک کنید و این قالب ها را مشاهده و در صورت تمایل دانلود کنید.

مشاهده انواع قالب پاورپوینت حرفه ای

در پایان خوشحال می شویم که نظرات و پیشنهادات خودتان را با ما در میان بگذارید. اگر هم مشکلی برای دانلود داشتید یا دنبال قالب پاورپوینت خاصی بودید از بخش نظرات می توانید برای ما پیام بگذارید.

 

ادامه مطلب