بازدید: 284 بازدید
آیکون سه بعدی برای پاورپوینت رایگان

به سایت طرحیکا خوش آمدید، خوشحالیم که میزبان شما هستیم. در این پست پکیج رایگان آیکون سه بعدی برای پاورپوینت را برای شما آماده کردیم که می توانید در ساخت پاورپوینت های خودتان از آن استفاده کنید. همان طور که می دانید از پاورپوینت 2019 به بعد، شما می توانید مدل های سه بعدی را وارد پاورپوینت کنید و در زاویه ی دلخواه این مدل ها را نمایش دهید. این قابلیت جذاب هنوز برای خیلی کاربران ناشناخته است و از آن استفاده ای نمی کنند اما جذابیت خاصی به ارائه شما می دهد، به خصوص افکت ها سه بعدی مانند چرخش و استفاده از مورف، این مدل ها را بسیار حرفه ای به نمایش می گذارد.

خود پاورپوینت مدل های سه بعدی زیادی دارد که می توانید آن ها را در اسلایدهای خودتان وارد کنید. در پست آموزش وارد کردن مدل های سه بعدی در پاورپوینت در مورد اینکه چه طور فایل های سه بعدی را به پاورپوینت وارد کنیم، صحبت کردیم. در این پست مجموعه ای از آیکون های سه بعدی رایگان را آماده کردیم که به فرمت های مختلف fbx و glb بوده و به راحتی با درگ و دراپ (کشیدن و رها کردن) می توانید وارد پاورپوینت خودتان بکنید، سایز آن ها را تغییر دهید و در زاویه دلخوه آن ها را نمایش دهید و افکت های سه بعدی روی آن ها اعمال کنید. به علاوه تصاویر دو بعدی از این آیکون ها به فرمت png و با پس زمینه شفاف نیز قرار گرفته تا در صورت تمایل از آن ها استفاده کنید. در ادامه این مجموعه های رایگان از آیکون های 3d را می توانید دانلود کنید.

آیکون های سه بعدی آموزشی و تحصیلی

این مجموعه را که شامل 10 آیکون سه بعدی مرتبط با موضوعات آموزشی و تحصیلی است، از لینک زیر می توانید دانلود کنید.

آیکون سه بعدی آموزشی و تحصیلی برای پاورپوینت

لینک دانلود آیکون های تحصیلی و آموزشی

آیکون های 3d محیط زیست و انرژی های سبز

این مجموعه شامل 20 آیکون سه بعدی مرتبط با محیط زیست، انرژی های سبز و تجدیدپذیر است و از لینک زیر می توانید آن ها را دانلود کنید.

آیکون سه بعدی محیط زیست و انرژی سبز برای پاورپوینت

لینک دانلود آیکون های محیط زیست و انرژی های سبز

آیکون سه بعدی وسایل دیجیتال برای پاورپوینت

این پکیج شامل 20 آیکون سه بعدی مرتبط با وسایل دیجیتال و گجت های الکترونیکی است که از لینک زیر می توانید آن ها را دانلود کنید.

آیکون سه بعدی وسایل دیجیتال برای پاورپوینت

لینک دانلود آیکون وسایل دیجیتال و گجت

 

در این پست مجموعه ای از آیکون های سه بعدی را ارائه کردیم که به راحتی می توانید در پاورپوینت های خود از آن ها استفاده کنید و پاورپوینتی حرفه ای و جذاب بسازید. سعی می کنیم به مرور زمان مجموعه آیکون های سه بعدی دیگر را نیز اضافه کنیم. اگر دنبال آیکون های سه بعدی با موضوع خاصی هستید، از قسمت نظرات همین پست می توانید به ما اطلاع بدهید تا در صورت امکان برای شما تهیه شود.

مطالب مشابه که پیشنهاد می کنیم ببینید:

دانلود رایگان 250 پس زمینه برای پاورپوینت

دانلود رایگان 50 اسلاید تشکر زیبا برای آخر پاورپوینت

دانلود 160 طرح بسم الله الرحمن الرحیم رایگان

دانلود انواع قالب پاورپوینت حرفه ای

 

ادامه مطلب