بازدید: 500 بازدید
قالب پاورپوینت علمی رایگان

خوشحالیم که در سایت طرحیکا میزبان شما هستیم. چه معلم باشید چه دانشجو یا دانش آموز یا پژوهشگر، حتماً یک بار هم که شده از پاورپوینت برای ارائه ی خود استفاده کرده اید. ما در سایت طرحیکا مجموعه ای از قالب های پاورپوینت را طراحی و آماده کردیم که برخی از آن ها رایگان هستند. به همین خاطر اگر دنبال دانلود قالب پاورپوینت علمی زیبا برای ارائه ی خود هستید، ما در این پست قالب پاورپوینت علمی رایگان با 35 اسلاید متنوع و جذاب را برای شما طراحی و آماده کردیم. ابتدا ویژگی ها و مشخصات این قالب را به اختصار توضیح و در ادامه لینک دانلود رایگان این قالب پاورپوینت را قرار دادیم.

برخی از اسلایدهای این قالب را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

اسلایدهای نمونه قالب پاورپوینت علمی رایگان

مشخصات و ویژگی های قالب پاورپوینت علمی

قالب پاورپوینت علمی رایگان شامل اسلایدهای متنوعی است که به کمک آن ها می توانید محتوا و مطالب خود را به شیوه های جذابی به نمایش بگذارید. در طراحی این قالب از عکس های با کیفیت استفاده شده است. همچنین تم این قالب با رنگ بنفش که نمادی از خلاقیت و هیجان است، طراحی شده است.  برخی از ویژگی های تم پاورپوینت علمی که در این پست ارائه شده شامل موارد زیر است:

35 اسلاید زیبا و متنوع 

نوشتار و فونت های فارسی ( برای جلوگیری از بهم ریختگی متن ها، فونت ها روی قالب ذخیره شده اند)

✅ 100٪ قابل ویرایش و تغییرات آسان متن و رنگ ها

✅ شامل طرح های گرافیکی و تصاویر با کیفیت

✅ فرمت عریض 16:9 مناسب برای انواع صفحه نمایش

✅ طراحی شده برای استفاده در نرم افزار Power point

دانلود تم پاورپوینت علمی

برای دانلود رایگان تم پاورپوینت علمی روی لینک زیر کلیک کنید. اگر مشکلی برای دانلود این قالب داشتید یا درخواست قالب های پاورپوینت رایگان دیگری داشتید از بخش نظرات همین پست، می توانید به ما اطلاع بدهید.

لینک دانلود قالب پاورپوینت علمی

در سایت طرحیکا محتواهای رایگان دیگری هم قرار دادیم که در ساخت پاورپوینت می توانید از آن ها استفاده کنید. از لینک های زیر می توانید پس زمینه های با کیفیت، اسلاید تشکر و مجموعه ای از 160 بسم الله الرحمن الرحیم با کیفیت را رایگان دانلود کنید.

دانلود پس زمینه پاورپوینت رایگان

دانلود 50 اسلاید تشکر پاورپوینت

دانلود 160 بسم الله الرحمن الرحیم برای پاورپوینت

علاوه بر این برای مشاهده و دانلود انواع قالب های زیبا و حرفه ای پاورپوینت می توانید وارد صفحه زیر شوید و از دسته بندی قرار داده شده قالب های پاورپوینت مرتبط را انتخاب و مشاهده کنید.

مشاهده قالب پاورپوینت حرفه ای

باز هم اگر سوال یا نظری داشتید لطفا از بخش نظرات با ما در ارتباط باشید. 

ادامه مطلب